NIGHT LIFE STYLE
E-mail:   Hasło:
zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?Reklama


Zareklamuj się z nami!


Z troski o wygodę, zadowolenie i sukces naszych partnerów i kontrahentów dajemy najbardziej współczesne formy i rozwiązania dotyczące w reklamie internetowej. Dzięki bogactwu naszej oferty, warunków współpracy, doświadczenia i profesjonalizmu możemy ci pomóc.


Reklama to  bardzo obszerny rozdział z dużo ważnymi  informacjami. Fachowa Reklama podejmuje dużo pracy ale dodatkowy wysiłek jest warty tego. Reklama skuteczna i materiały reklamowe zrodzą się z twojego silnego planu marketingowego. flirto.pl może pomóc ci zrealizować to.


Teraz już czas zdecydować jak będziesz promował swoją firme. Najwięcej reklamy skutecznej na świecie jest po przez droge internetową. Jeśli naprawdę chcesz odnieść sukces w reklamie, rozpocznij  prace z flirto.pl


Reklama z flirto.pl, umieśc baner reklamowy z ogłoszeniem  na naszej witrynie.  Efekty przyjdą same. Portal flirto.pl rozwija się prężnie i codziennie odwiedzają ją nowi urzytkownicy. Portal flirto.pl od dnia narodzin do dnia dzisiejszego  posiada tendecje wzrostową odwiedzin i z dnia na dzień ta tendencja  jest rosnąca. Reklama z nami spowoduje wystawienie na działanie klientów twoje produkty albo usługi. To naprawde się opłaca zrobic!


Reklama oferowana przez flirto.pl


Dla swoich Klientów przygotowaliśmy atrakcyjne formy reklamy, zaczynając od  typowych reklam po przez e-mail,  po banery reklamowe na naszej stronie. Mozliwe są pakiety  reklamowe.


Za nim się zdecydujesz  z nami współpracować,  Proszę sprawdź nasze oferty. Oferujemy  banery reklamwe o dwóch rozmiarach:


-       300x250 (Baner reklamowy. Graficzna reklama zamieszczona po lewej albo prawej stronie naszej strony.)

-       750x200 (Billboard reklamowy. Graficzna reklama zamieszczona na górnej czesci naszej strony.)

-       Potrzebujesz wystawić reklame o innym rozmiarze. Skontaktuj się z nami.


Baner jest świetną alternatywą i prosto go zrobić. Po zamieszczeniu u nas reklamy wyczekuj wyników. Jeśli już masz gotowy baner prześlij nam go, a my go zamieścimy na naszej stronie.

Portal flirto.pl współpracuje z  Agencją Interaktywną zets.pl, która posiada duże doświadczenie na rynku i jest w stanie zaprojektować i zrealizować projekt reklamy.


Jeśli jestes zainteresowany naszą ofertą proszę odwiedź naszą stronę kontaktową.


Zespól flirto.pl